Okazje i Nowości!

Zapisz się do Newslettera, pierwszy zakup 5 % taniej!Subskrybuj!

Dla Szefa

Zobacz więcej wzorów koszulek z projektami dla szefa w Galerii Projektów.

Każdy projekt możesz dowolnie edytować, wystarczy uruchomić kreator koszulek online. Dodaj własne akcenty, może grafikę i stwórz własną, personalizowaną koszulkę. 

Cena już od 24 zł ale zależy od modelu i koloru koszulki. W naszej ofercie są koszulki damskie, dziecięce i męskie. Fason prosty lub taliowany

>Pokaż: Lista
Pokaż:
Sortuj według:
Szef ma racje
Koszulka z Nadrukiem "Szef ma zawsze racje"   Kup teraz lub dostosuj ten projekt. Nasz kretor online to wspaniałe narzędzie, które w niezwykle prosty sposób pozwala na modyfikowanie lub stworzenie zupełnie  nowego projektu w kilka chwil. Niktóre z jego cech to:   - wybór produktu, koloru, rozmiaru - dodawanie klipartów z naszej kolekcji - dodawanie tekstów - duży wybór czci..
29,00 zł
Kierownik
koszulka z własnym nadrukiem Kierownik Ja Tu Rządzę   Kup teraz gotwą koszulkę z projektem Kierownik. Możesz równierz swobodnie dostosować / edytować ten projekt. Nasz kretor online pozwala na modyfikowanie lub stworzenie zupełnie nowego projektu w kilka chwil. Jest to zaawansowane narzędzie, które w łatwy sposób pozwala m.in. na:   - zmiana/wybór koszulki,jej koloru i rozmiaru - dodawanie ilustracji z naszej kolekcj..
29,00 zł