Okazje i Nowości!

Zapisz się do Newslettera, pierwszy zakup 5 % taniej!Subskrybuj!

Koszulki z Bawełny Organicznej

Bawełna organiczna jest produktem naturalnym, pozyskiwanym z upraw ekologicznych bez stosowania chemicznych środków powodujących degradację środowiska naturalnego. Bawełna zbierana jest ręcznie i myje się w łagodnych naturalnych środkach dlatego bawełna jest czystsza a jej włókna mocniejsze. Do barwienia bawełny organicznej używa się naturalnych barwników np. gliny.

Koszulki z bawełny organicznej są milsze, miększe i silniejsze ponieważ nie są osłabione chemiczą obróbką. Koszulki nie zawierają chemikaliów i dlatego sa polecane dla alergików, dzieci i wszystkich ktorzy cenią sobie komfort

>Pokaż: Lista
Pokaż:
Sortuj według:
Koszulka Damska Stedman Janet
Koszulka Stedman Janet z Organicznej Bawełny Czesanej ST 9300 Nowoczesny niesamowicie miękki materiał Modny krój z dopasowanymi przeszyciami na bokach Spełnia najwyższe wymagania 100% wysokogatunkowej bawełny organicznej, czesanej   Aldrux.pl poleca damską koszulkę z kolekcji Stedman - Janet (Crew Neck), koszulka jest wykonana z wysokogatunkowej bawełny organicznej, czesanej. Koszulka z modnym szerokim dekoltem, wzmocnionym szwem na ramieniu. Koszulka ma wąsk..
Już od 25,00 zł
Koszulka Stedman James
Koszulka Stedman James z Organicznej Bawełny Czesanej ST 9200 Nowoczesny niesamowicie miękki materiał Modny krój z dopasowanymi przeszyciami na bokach Spełnia najwyższe wymagania 100% organiczna bawełna czesana, certyfikowana   Polecamy koszulkę z kolekcji Stedman New Style - James, koszulka jest wykonana z wysokogatunkowej bawełny organicznej, czesanej, certyfikowanej. Koszulka z okragłym kołnierzykiem, wzmocnionym szwem na ramieniu. Koszulka ma wąski ściąga..
Już od 25,00 zł